Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Seferihisar’da 18 Mart Zafer Yürüyüşü #BirDestansınÇanakkale

Seferihisar’da 18 Mart Zafer Yürüyüşü #BirDestansınÇanakkale

Nişancı’dan 18 Mart Zafer yürüyüşü çağrısı
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma günü nedeniyle tüm yurtta olduğu gibi Seferihisar’da da törenler düzenleniyor.
Seferihisar’da Çanakkale Zaferinin 104. Yılında Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Çanakkale’de şehit düşen kahraman askerlerimizi anmak için Seferihisar Belediyesi organizasyonuyla bu akşam fener alayı yürüyüşü gerçekleşecek.
Yürüyüşe İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer’in de katılacağı belirtilirken, Cumhur İttifakı Adayı Hamit Nişancı da sosyal medya hesabından açıklama yaparak 18 Mart mesajı yayınladı. Nişancı yaptığı açıklamada, “18 Mart’ta dünyanın dört bir yanından gelen emperyalistlere karşı Türk, Kürt, Laz, Çerkez hep birlikte mücadele ettik; Dünya tarihine eşi benzeri görülmemiş bir zafer yazdık. 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni Türk bayraklarıyla coşkuyla kutlamak için tüm belediye başkan adaylarımızı ve Seferihisarlı hemşehrilerimi belediyemizin gerçekleştireceği yürüyüşe davet ediyorum. Biz birleşince güzeliz, güçlüyüz, biz hep birlikte Seferihisar’ız” dedi.

Fener alayı yürüyüşüne Katılım İçin

Sığacık’tan 19:30, Ürkmez’den 19:00, Doğanbey’den 19:30, Ulamış’tan 19:30, Çamtepe’den 19:00, Gödence’den 19:20, Gölcük’ten 19:30, Turgut’tan 19:30, Düzce’den 19:45, Orhanlı’dan 19:30, Tepecik’ten 19:30’da otobüsler kaldırılacak.

Kaynak: Gazettege

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Seferihisar Web Tasarım