Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bu Kadarı’da Çok Fazla

Bu Kadarı’da Çok Fazla

(Seferihisar’ın Sesi) Face’de dolaşır iken bir paylaşım gördüm yine Tunç Soyer’in eşi Neptün hanım üzerinden siyasette rant elde edilmeye çalışılmış. Merak edip baktım, Seferihisar’ın Ak.! Pek Yüzlü Gençlerimiz tarafından yönetilen bir sayfa tabi ki 🙂

”Belediyenin içinden bize haber veren ya da bu sayfayı (Sefer-i Haber Facebook Sayfası) yöneten veya bu sayfaya haber uçuran personel bulunacak şeklinde.
Şimdi olaydan size biraz bahsetmek istiyorum ;
”Tunç Soyer’in belediye personeliyle yaptığı toplantıdan sonra, Neptün hanım İsmail Yetişkin ile Seçim çalışmalarına katıldı ve bu çalışmalar dolayısıyla personelleri gezerken, bizim belediyeyle ilgili yaptığımız haberi görünce Neptün hanım çok sinirlenmiş, ortalığı birbirine katmış” şeklinde bir haber.
“O köstebek bulunacak” gibi söylemlerde bulunmuş ve bulunması içinde bazı arkadaşlarımızı görevlendirmiş .

Köstebek Aranıyor 🙂

Unutmayın, Seferi Haber her yerdedir. her köyde,her mahallede, her sokakta her caddedir. Gerçekleri yazmamız sizi rahatsız etse de biz gerçekleri yazmaktan vazgeçmeyeceğiz.” diye devam adilmiş.

Peki güzel arkadaşım bir takım işler yapıyorsun, paylaşımlarını takip ediyorum, içlerinde beğendiklerim de var, ama bir çoğuda Troll be kardeşim ”Yandaş’ bir yanın olduğun ap açık belli ediyorsun bu sözüm Teos Haber editörlerine de gelsin… Bence A Partisi’ne yüklendiğinin birazını B Partisi’ne de göster ki hiç değilse HAK HUKUK Çevresinde yer al. Unutma “sütten çıkınca bütün kaşıklar aktır. önemli olan, içinden çıktığın sütü ak bırakmaktır..” Mevlana….

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Seferihisar Web Tasarım