WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

100. Yılımız Kutlu Olsun

4 hafta önce
103 kez okundu
100. Yılımız Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerle kutlandı
Seferihisar’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Milli Mücadelenin 100. yılında törenlerle kutlandı.

Seferihisar Cumhuriyet Meydanında yapılan törene Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay, Garnizon Komutanı Levent Aksoy, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Seferihisar Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Sel, İlçedeki Türk Silahlı Kuvvetleri Subayları,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Vehbi Koç, Tüm daire müdür ve amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları yanı sıra Ak Parti İlçe Teşkilatı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı, Demokratik Sol Parti İlçe Teşkilatı katıldı.

Törene İlçe de bulunan bütün liseler katıldı. Törenin hazırlanması, düzenlenmesi ve sorumluluğu Salih Değerli Anadolu Lisesi tarafından gerçekleştirildi. Törene ayrıca vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Salih Değerli Anadolu Lisesi öğrencisi Yağmur Özduymaz Gençlik adına şükran konuşması gerçekleştirdi. Ardından Salih Değerli Anadolu Lisesi öğrencisi Mertcan Aslan Atatürk’ün Gençliğe hitabesini okudu. Gençliğe hitabe okunurken Asil Nadir Lisesinden iki öğrenci de işaret dili ile Gençliğe Hitabeye eşlik etti. Daha sonra Salih Değerli Anadolu Lisesi öğrencisi Berna Mutluozbay öncülüğünde gençler hep bir ağızdan Gençliğin Atamıza Andını okudular

Tören yöneticisi Beden Eğitimi Öğretmeni Erdem Varol Türk Ulusu ve Cumhurbaşkanı adına şeref çağrısında bulundu. Ardından 100. yılında 19 Mayıs konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Ödül töreni sonrası öğrencilerin gösterilerine geçildi. Asil Nadir Lisesi Dans Grubu, Seferihisar Belediyesi Dans Jimnastik takımı, Seferihisar Belediyesi Tekvando takımı, Asil Nadir Lisesi Modern Dans grubu, Halk Eğitimi Merkezi ve Seferihisar Necat Hepkon Lisesi Halk oyunları ekibi gösterilerini sundu.

Alıntı:Gazettege

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Seferihisar Web Tasarım